Odwołanie posiedzenia Rady Wydziału Chemii UW w dniu 18.03.2020

W związku z najnowszymi ostrzeżeniami Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi spodziewanego bardzo szybkiego wzrostu liczby zakażeń koronawirusem w naszym kraju, w celu skutecznej realizacji Zarządzenia Rektora UW z 10 marca 2020 roku w sprawie zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności UW, Dziekan Wydziału Chemii UW odwołuje posiedzenie Rady Wydziału Chemii UW zaplanowane na dzień 18 marca 2020 roku (JM Rektor odwołał zaplanowane również na dzień  18 marca 2020, ale na godzinę 10.15, posiedzenie Senatu UW).

W związku z tym, że na najbliższym posiedzeniu RW planowane były głosowania związane z rozpisaniem konkursów na zatrudnienia nauczycieli akademickich (w tym 2 konkursów na kilkanaście stanowisk opłacanych ze środków wydziału) postaramy się zorganizować głosowania (szczególnie głosowania jawne) przy pomocy sieci komputerowej.

Data publikacji: 13 marca 2020

Data ostatniej modyfikacji: 19 marca 2020